Text Size

Ledenvergadering zaterdag 21 december 2019: Nostalgie

Zoals geschreven in de intro van vorige ledenvergadering, houden wij december een beetje in het kader van de feestmaand. Vanavond brengen wij een overzicht van al onze clubactiviteiten van het voorbije jaar. Geloof mij vrij, het zijn er heel veel.
Aan de hand van fotomateriaal en andere mediabronnen trachten wij het geheel wat te reconstrueren, waarbij onvermijdelijk ook heel wat humor zal komen kijken.
Terzelfdertijd kunnen wij een vraaguurtje inlassen over hoe wij het programma van onze ledenvergaderingen voor 2020 kunnen aanpassen aan de wensen van onze leden.

Is er nog tijd over, dan kunnen wij de toekomst en de werking van onze club ook eens op tafel gooien, wetende dat binnen korte tijd het gebouw “Jupiter”, samen met de andere flatgebouwen, gaat afgebroken worden.
Gooi uw ideeën op tafel!
Wij zullen er alles aan doen, om aan uw wensen te voldoen.

Bezoek blog

NieuwsbriefOntvang HTML?
catchme refresh

Joomla Extensions powered by Joobi

Aanmelden