Text Size

Ledenvergadering zaterdag 17 oktober 2020

Door Corona, weeral Corona, hebben wij het programma 2020 van onze ledenvergaderingen moeten omgooien en moesten wij op zoek gaan naar nieuwe sprekers die zich konden vrijmaken op de data van onze ledenvergaderingen.

Zo hebben wij voor de ledenvergadering van zaterdag 17 oktober niemand minder dan onze voorzitter “himself” kunnen strikken die ons gaat onderhouden over invasieve soorten in het Dierenrijk.

Wat zijn nu invasieve soorten?

Invasieve soorten zijn bij mijn weten dieren of levende organismen die buiten hun biotoop door de mensen zijn uitgezet en op die manier schade berokken aan onze inheemse omgeving. Dit kan zeer hinderlijk zijn voor onder andere de bestuiving, de plantaardige productie en de waterzuivering.

Ik ben benieuwd of er ook invasieve vissoorten zijn. Het zou mij in ieder geval niet verbazen als ik denk aan het uitzetten van nijlbaarzen, of zijn het tilapia’s, in het Victoriameer.

Kom luisteren naar deze ongetwijfeld leerrijke voordracht in een coronavrije omgeving.

NieuwsbriefOntvang HTML?
catchme refresh

Joomla Extensions powered by Joobi

Aanmelden